Yhteystiedot

Walki Medical Oy

Tikinmaankatu 15
FI-37630 Valkeakoski, Finland
Tel. +358 20 7290230
Fax. +358 3 584 9058

Pyydä tarjous sähköpostitse:
myynti@walkimedical.fi
www.walkimedical.fi


View Larger Map

Myynti ja markkinointi

Kati Penttilä 
Liiketoimintajohtaja
+358 40 849 7577
kati.penttila@walkimedical.fi

Tuula Virtanen
+358 40 762 2761
tuula.virtanen@walkimedical.fi

Tilaukset ja asiakaspalvelu

Tel. +358 20 7290230
Fax. +358 3 584 9058
myynti@walkimedical.fi

Hannele Vihervä
Asiakaspalvelupäällikkö
+358 40 132 9606
hannele.viherva@walkimedical.fi

Tiia Lavikko
Asiakaspalvelu ja myynti
+358 40 809 3085
tiia.lavikko@walkimedical.fi

Logistiikka

Matti Vuorisalmi
Logistiikkapäällikkö
+358 40 7268181
matti.vuorisalmi@velimark.fi

Emmi Hell
Varastopäällikkö
+358 40 517 3384
emmi.hell@walkimedical.fi

Varasto

Henry Olander
+358 40 4869366
henry.olander@walkimedical.fi

Hallinto

Jonne Kanervo
Toimitusjohtaja
+358 40 0911020
jonne.kanervo@walkimedical.fi